Katalog Tasarımı

web tasarımı - interactive uygulamalar

Web tasarım birçok reklam yönteminden daha ekonomik ve etkilidir. Bir tv, gazete veya dergi reklamı verdiğinizde o yayın organının tirajı kadar kitleye ulaşırsınız. Ancak web tasarımı güzel olan bir site ile doğru bir pazarlama stratejisi belirlerseniz hem sizi arayan insanlar bulacağından hedefe yönelik reklam çalışması yapmış, hem de yeni iş olanakları elde ederek firmanız adına daha kârlı bir iş yapmış olursunuz. Müşteri aradığı ürüne ve hizmete kolayca ulaşabilmeli, site içinde dolaşırken keyif alabilmelidir. Bunu da sağlamanın tek yolu güzel ve başarılı bir web tasarım dır.

Web site tasarımı yapılırken grafik tasarımları da kusursuz ve mükemmel bir görsele olmalıdır. Ancak böylesine bir web sayfası tasarlanırken sitenin hızlı açılması da sağlanmalıdır. Tabu profesyonelleri, bunu başararak hem grafik tasarımlı bir web sitesi tasarlamakta, hem de ziyaretçinin sitenin açılmasını beklemekten sıkılmasını önlemektedir Çünkü ne kadar grafikle tasarlanırsa tasarlansın web sitesinin hızlı bir şekilde yüklenmesi için farklı işlemler yapılmaktadır.

Tabu Creative, web sayfalarını tasarlarken bir yandan tasarımcı gibi iş yaparken, bir yandan da web sitesinin sahibi gibi hissederek en mükemmel sonucu yaratmak için uğraş verir. Web dünyasının herkes için anlaşılabilir hale gelmesi için web sayfalarını kolay kullanılabilecek ara yüzlerle tasarlayan Tabu profesyonelleri, bunun yanı sıra titiz bir çalışmayla tam anlamıyla görsen şölene dönüşen bir tasarıma da imza atabilmektedir.

Her sektöre uygun tasarımların hazırlanması da önemlidir ve Tabu’daki herkes, sektörler hakkında yeterince bilgi sahibidir. Ulaşılmak istenilen kitle doğru analiz edilerek, bilimsel veriler ile ilgili kitleyi çekim alanına alacak tasarımlar oluşturmak TaBu’nun işidir. Konusunda uzman ve tecrüneli tasarıımcılarımızın elinden çıkan web tasarım şablonları yine konusunda uzman ve tecrübeli yazılımcılarımız tarafından en yeni teknolojiler ile oluşturularak son halini alır.

Hazırlanan Web Siteleri mevcut bütün arama motorlarına uygun hale getirilerek ileride vermeyi düşündüğünüz "Google Reklamları" konusunda dhaa düşük bütçeler ile daha çok kişiye ulaşılmasına yardımcı olur. Web Tasarım sürecinin başından sonuna kadar bütün adımları beraber atarak mükemmel sonuca ulaşmak bir TaBu geleneğidir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

grafik tasarım - basılı uygulamalar

Grafik Tasarım çalışmaları, web sitesinin tasarımının yanı sıra tüm kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf ve cepli dosya gibi baskılı çalışmaları kapsayan önemli bir ayrıntıdır. Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve/veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir.

Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız açısından çok önemlidir. Marka oluşturma adına kurumsal renklerin belirlenmesi, logo tasarımı, kurumsal renkler ile hazırlanmış kurumsal kimlik tasarımı ve ihtiyaç doğrultusunda tasarım çizgileri içerisinde katalog, broşür ve reklam sayfası tasarımı süreçleri ile firmanıza yeni bir kimlik kazandırırız. Logo tasarımı firma kuruluş nedenlerimiz, içinde bulunduğumuz pazarın gerekleri, hitab etmek istediğimiz hedef kitle beklentileri gibi araçların bir araya gelerek harmanlanması ile sonuçlandırılır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

sosyal medya yönetimi - dijital çözümler

sosyal medya yönetimi - dijital çözümler

Tabu Creative, sosyal medya yönetimi’ni gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar. Sosyal medya yönetimi , önemli bir hizmettir ve bu hizmetin amatör bir ruh haliyle ancak profesyonel bir şekilde yapılması önemlidir.

Tabu Creative, profesyonel kişilerin amatör ruhla işlerine sarıldığı, böylece ortaya kusursuz tasarımların çıkabildiği bir merkezdir. Tabu’da her iş özeldir ve özel olan her konuda mükemmel sonuçların ortaya çıkması normaldir. Bizim için sosyal medya yönetimi’nde en önemli kelime ‘strateji’dir. Markalara uygun olarak sosyal medya stratejilerini hazırlar ve markaya uygun sosyal mecralarda özel içerik üretimi sağlar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Web tasarım ajans, sosyal medya ajans, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, anadolu yakası web tasarım, bostancı web tasarım, logo tasarım, web tasarım firmaları, grafik tasarım ajans, katalog tasarım, katalog tasarim ajans, kurumsal kimlik tasarım,