Katalog Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi - Dijital Çözümler

Tabu Creative, sosyal medya yönetimi’ni gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar. Sosyal medya yönetimi , önemli bir hizmettir ve bu hizmetin amatör bir ruh haliyle ancak profesyonel bir şekilde yapılması önemlidir.

Tabu Creative, profesyonel kişilerin amatör ruhla işlerine sarıldığı, böylece ortaya kusursuz tasarımların çıkabildiği bir merkezdir. Tabu’da her iş özeldir ve özel olan her konuda mükemmel sonuçların ortaya çıkması normaldir. Bizim için sosyal medya yönetimi’nde en önemli kelime ‘strateji’dir. Markalara uygun olarak sosyal medya stratejilerini hazırlar ve markaya uygun sosyal mecralarda özel içerik üretimi sağlar.

Markaların, sosyal mecralarda kullanıcılarla sağlıklı bir iletişim gerçekleştirebilmesi için stratejiyi reklam yönetimi ve sosyal medya uygulamaları ile desteklemek gerektiğine inanır. Markalar için kısa ve uzun vadeli hedefler çıkartarak, raporlamasını gerçekleştirir. Bu raporlardan kendine çıkarımlar sağlar. Bu çıkarımlar sonrası yaptığı analizler ile doğru zamanda, doğru paylaşımlar ile Sosyal Medya Yönetimi’ni efektif hale getirir.

Sürekli takip ile kitle algısını yönetir, kitlemizi yönlendirmek istediğimiz şekilde yönetiriz. Firma imajını yükseltirken kurumsal anlamda bir marka olmak için gerekli adımlar ilgili stratejiler ile uygulanır. Adım sonuçları periyodik olarak size raporlanarak kısa ve uzun vadeli planlar gözden geçirilir. Sosyal medya yönetimi hizmetini sunan Tabu Creative, uzmanlığını şirketlerin kendilerini büyütmesi ve geliştirmesi için kullanmaktadır.

Yapılacak tüm işlemler, şirketlerin kendi alanlarında lider konuma geçebilmesini sağlamak içindir. Bu nedenle de Tabu profesyonelleri, kendi sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederken, farklı sektördeki gelişmeleri de izlemekte, bu sayede de birbirinden üstün yaratıcı fikirleri ortaya çıkarabilmektedir. Belirlenmiş sektördeki muhtemel rakiplerimizin sosyal medya hesapları takip edilerek hedef kitle algısının her anlamda en doğru şekilde belirlenmesi sağlanır. Analizler ile çözümlemeler yapılarak belirlenmiş periyodlar içerisinde hızlı reaksyonlar ile stratejimiz üzerinde ince ayarlar doğru ve hedefe yönelik şekilde gerçekleştirilir. Önemli olan tanıtımda yaratıcı fikirdir ve bu da Tabu çalışanlarında fazlasıyla mevcuttur. Sosyal Medya Yönetimi ile yaşayan, sosyal ve aktif bir firma olmak yolunda ilk adımı atabilmeniz için doğru adres Tabu Creative’dir.

Web tasarım ajans, sosyal medya ajans, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, anadolu yakası web tasarım, bostancı web tasarım, logo tasarım, web tasarım firmaları, grafik tasarım ajans, katalog tasarım, katalog tasarim ajans, kurumsal kimlik tasarım,