Katalog Tasarımı

Grafik Tasarım - Basılı Uygulamalar

Grafik Tasarım çalışmaları, web sitesinin tasarımının yanı sıra tüm kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf ve cepli dosya gibi baskılı çalışmaları kapsayan önemli bir ayrıntıdır. Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve/veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir.

Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız açısından çok önemlidir. Marka oluşturma adına kurumsal renklerin belirlenmesi, logo tasarımı, kurumsal renkler ile hazırlanmış kurumsal kimlik tasarımı ve ihtiyaç doğrultusunda tasarım çizgileri içerisinde katalog, broşür ve reklam sayfası tasarımı süreçleri ile firmanıza yeni bir kimlik kazandırırız. Logo tasarımı firma kuruluş nedenlerimiz, içinde bulunduğumuz pazarın gerekleri, hitab etmek istediğimiz hedef kitle beklentileri gibi araçların bir araya gelerek harmanlanması ile sonuçlandırılır.

Belirlenmiş renk skalası üzerinden kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, cepli dosya, mail imzası, ürün ya da hizmetlerimizin tanıtıldığı katalog ve/ve ya broşür lergibi mecralara uygulanır. Değişen dünya trendlerini takip eden, özgün tasarım yapısına sahip, imajınız doğrultusunda modern ya da klasik dokunuşlar içeren grafik tasarımlar ile firmanızı ifade etmek ile ilgili sorunlarınız ortadan kalkar. Ürün ya da hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde iletebilmek için kullanabileceğimiz en temel araçlardan olan katalog/broşür tasarımı süreçleri dikkatli ve profosyonel bir şekilde ele alınmalıdır. Katalog/Broşür tasarımının önemine değinmek gerekirse, iyi bir tasarıma sahip bir çalışma size her zaman daha iyi bir geri dönüş sağlar.

Hizmet verdiğiniz sektöre uygun olarak hazırlanan bir katalog her zaman işlerinizde kolaylık sağladığı gibi sunumunuzu güçlendirmek adına yararlı olacaktır. Grafik işler firmamızın kıyafeti gibidir. Firmanız için en kaliteli kıyafeti oluşturabilmek için renk seçiminden görsel seçimine, içerik oluşumundan yazı tipi seçimine kadar sektörel araştırmalar yaparak firmanıza en uygun kıyafeti oluştururuz.

Kurumsal kimliğinden el broşür lerine, kataloglardan firma dosyalarına, logo'dan reklam sayfası tasarımlarına kadar bütün grafik tasarım işlerinde aynı çizgiyi koruyarak firma kültürünün bir alışkanlık haline gelmesini sağlamak görevimizdir. Doğru şekillendirilmiş bir firma imajı ile sektördeki mevcut sıralamanızı kolaylıkla daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Web tasarım ajans, sosyal medya ajans, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, anadolu yakası web tasarım, bostancı web tasarım, logo tasarım, web tasarım firmaları, grafik tasarım ajans, katalog tasarım, katalog tasarim ajans, kurumsal kimlik tasarım,