Tabu Creative

Tarık Duman

Kurucu/Owner
Art Director
BigBoss

Burak Zehir

Web-Grafik Tasarımcı
Çılgın Fikir Üreticisi

Cengizhan Sütçü

Sosyal Medya Uzmanı
Swiss Çakı

Fatih Enes Gülay

Yazılım Uzmanı
Kod Sihirbazı

Sema Karasu

Grafik Tasarımcı
Tasarım Cadısı

Melike Ersoy

Yönetici Asistanı
İdari Koşturan

Merlin

Ofis Maskotu
Esas Kız

Tarık Duman

Kurucu/Owner / Art Director
BigBoss

Burak Zehir

Web-Grafik Tasarımcı
Çılgın Fikir Üreticisi

Cengizhan Sütçü

Sosyal Medya Yöneticisi
Swiss Çakı

Fatih Enes Gülay

Yazılım Uzmanı
Kod Sihirbazı

Sema Karasu

Grafik Tasarımcı
Tasarım Cadısı

Melike Ersoy

Yönetici Asistanı
İdari Koşturan

Merlin

Ofis Maskotu
Esas Kız

TaBu Creative?

TaBu; Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarımı gibi reklam çözümlerini çok iyi bir ekip arkadaşınız ile TaBu oyunu oynuyormuşcasına tecrübe edebileceğiniz bir reklam topluluğudur. Müşteri, Ajans, Kod, Taklit, Demode gibi yasak kelimeleri kullanmaz bunun yerine kendinizi daha samimi hissedebileceğiniz jargonlar ile Web Tasarım, Sosyal Medya ve Grafik Tasarım çözümleri üretir.

Belki de hiç anlamadığınız, dile getirmeye çekindiğiniz, firmanız için hep bir TaBu olmuş Web dünyasını sizler için anlaşılır bir hale getirmeyi esas görevi olarak görür ve tecrübeli ekibi ile sizin dilinizden konuşur. Büyük cümleler ile gözünüzü korkutmak yerine, masada sizin yanınıza oturarak her soruna sizin tarafınızdan bakar. Web Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım çözümleri konusunda ihtiyacınızı en iyi şekilde analiz eder, bu analizleri sizlerle mükemmelleştirerek en iyi çözümü bulur.

Müşteri kitlenizi doğru bir şekilde analiz ederek size uygun Web Tasarım çözümleri sunar. Sosyal Medya Yönetimi süreçlerini sizlerle dirsek teması halinde oluşturarak sonuçları üzerinden bitirici vuruşlar yapar. Grafik Tasarım hususunda ayırt edici özellikler bularak müşterilerinizi hiç bakmadıkları pencerelere götürmenize yardımcı olur...

Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve Grafik Tasarım dışındaki bütün reklam mecraları içinde sizlere samimi danışmanlık verebilecek olan Tabu Creative, doğru sorunları doğru çözümlerle bertaraf etmenizde en yakın dostunuz olacaktır. Firmanızın müşterilerine vermek istediği mesajı kurumsal kimliğinize etkili bir şekilde yansıtmak, kalıcı ve güvenilir bir firma olmanın olmazsa olmazıdır. Font kullanımı, görsel seçimi ve etkin renk seçimleri konularında sizlere mükemmel destek verebilecek tecrübeye sahip Tabu Creative ile firmanızı daha önce edemediğiniz kadar iyi ifade edebileceksiniz.

Peki bu kadar reklam ajansı içinden Neden TaBu?

Çünkü TaBu Creative’de her gün ajansımızı arayıp “İşlerimiz ne alemde?” diye sormazsınız. Ilgili ekip arkadaşımız size özel çalışan bir eleman gibi size bilgilendirir ve içinizi rahatlatır.

Çünkü TaBu Creative’de hiç bir şey TaBu değildir. Her fikir üzerinde konuşulacak kadar değerlidir.

Çünkü TaBu Creative’de samimiyet ve sahiplenme odak noktalarıdır.

Çünkü TaBu Creative yaratıcı havasını sizden alır...

Web tasarım ajans, sosyal medya ajans, kurumsal web tasarım, istanbul web tasarım, anadolu yakası web tasarım, bostancı web tasarım, logo tasarım, web tasarım firmaları, grafik tasarım ajans, katalog tasarım, katalog tasarim ajans, kurumsal kimlik tasarım,